PLATBA A ZÁSILKA

Platba

ZÁSILKA

Cena zásilky

Cena zásilky je účtována za každou krabici, do které jsou rostliny zabaleny. Počet rostlin v krabici závisí na jejich objemu podle následujícího schématu 0,5 / 1, 2 a 4 litry (P9/C1, C2, C4).

Náklady na dopravu jsou viditelné v souhrnu objednávky po zadání doručovací adresy.

0,5 / 1 L 2 L 4 L
24 x 15 x 2 x
 

V jedné krabici je možné umístit několik rostlin 0,5 / 1L a 2L. V tomto případě bude celkový počet rostlin v krabici záviset na její kapacitě.

Balení rostlin k přepravě

Vynakládáme veškerou snahu, abyste obdrželi krásné, zdravé a silné rostliny. Naše školka je pod neustálým dohledem Inspektorátu ochrany rostlin a osiva.

Sazenice mají zdravý, silný kořenový systém a jsou ve velmi dobrém stavu. Rostou v nádobách P9 o objemu 1, 2 nebo 4 litry, pokud to rostliny vyžadují, jsou uchyceny k bambusové tyči 60 nebo 90 cm, s barevným štítkem s fotografií a popisem odrůdy. Všechny rostliny na dobu přepravy pečlivě zajišťujeme, nádoba je chráněna plastovým pytlíkem, aby se z ní nevysypávala rašelina.

Sazenice jsou baleny do speciálně vyrobených krabic pro více rostlin o velikosti přizpůsobené počtu objednaných rostlin. Tím je zaručena 100% bezpečná přeprava. V případě poškození balíku vyplňte prosím v přítomnosti kurýra formulář o poškození zásilky, protože všechny naše zásilky jsou pojištěny.